Program
Ponedjeljak, 19.09.2011.
Bugojno
- 16:00 - Pozorina dvorana
Lutkarsko kazalite Mostar
"ŠUMA STRIBOROVA" (Ivana Brlić-Mažuranić)
Režija: Zvonko Festini
- 19:30 - Likovna galerija KSC Bugojno
Otvaranje izložbe
Nikole Vučkovića
- 20:30 - Plato KSC
Svečano otvaranje
i vatromet
Utorak, 20.09.2011.
Bugojno
- 9:00 - 11:00 - Radionice
Edi Majaron
- 11:00 - Pozorina dvorana
Umjetnička grupa Iran "SIMORG"
"KAKOLI" (Mohammad Jalaeian Boroumand)
Režija: Mohammad Jalaeian Boroumand
- 16:00 - Mala sala
Bosansko narodno pozorite Zenica - Dječija scena
"GULIVER MEĐU LUTKAMA" (Josef Pehr)
Reditelj: Živomir Joković
- 17:30 - Mala sala
Okrugli sto
- 18,30 - Mala sala
BNP Zenica - Dječija, omladinska i lutkarska scena
Promocija monografije "Začaravanje svijeta"
Srijeda, 21.09.2011.
Bugojno
- 9:00 - 11:00-Radionice
Edi Majaron
- 11:00 - Mala sala
Umjetnička akademija Osijek
"ZVIJEZDA"
Diplomska predstava Irene Bausović
- 16:00 - Pozorina dvorana
Dječije pozorite Republike Srpske
"VUK I SEDAM JARIĆA U MUZEJU BAJKI" (Predrag Bjeloević)
Režija: Biserka Kolevska i Predrag Bjeloević
17:30 - Mala sala
Okrugli sto
- 18:00 - Mala sala
Teatar FEDRA Bugojno - Omladinska scena
"IGRE U PIJESKU" (Michal Walczak)
Režija: Senada Milanović i Amel Ugarak
Jajce
Četvrtak, 22.09.2011.
Bugojno
Donji Vakuf
Petak, 23.09.2011.
Bugojno
- 9:00 - 11,00 - Radionice
Edi Majaron
- 11:00 - Pozorina dvorana
Umjetnička grupa SIMORG
"SVI MOJI PRIJATELJI" (Mohammad Jalaeian Boroumand)
Režija: Mohammad Jalaeian Boroumand
- 15:00 - Mala sala
Umjetnička akademija Osijek
"ČOVJEK I NJEGOV NAJBOLJI PRIJATELJ"
Zavrni ispit: Giulia Settima
- 16,00 sati - Pozorina dvorana
Pozorite lutaka Mostar
"PINOKIO" (Carlo Collodi)
Reditelj: Jaroslaw Antoniuk
Jajce
Gornji Vakuf/Uskoplje
Subota, 24.09.2011.
Bugojno
- 10:00 i 11:00 - Mala sala
Akademija umjetnosti univerziteta u Banja Luci, Odsjek dramaturgije
Scenska čitanja tekstova studenata Jelene Popović i Sinie Teanović
- 14:00 - 16:00 Radionice
Edi Majaron
- 17:00 - Mala sala
Prezentacija radionica
Edi Majaron
- 19:00 - Pozorina dvorana
Dječije kazalite "Ivana Brlić-Mažuranić"
"POSTALAR I VRAG" (Dubravka Zrnčić-Kulenović)
Režija: Dubravka Zrnčić-Kulenović i Branko Banković
- 20:00 - Pozorina dvorana
Dodjela nagrada i zatvaranje Susreta
|